KLASIFIKACE BERÁNKŮ Z ROKU 2020

 

V ROCE 2021 BUDEME KLASIFIKOVAT BERÁNKY LINIE ROD A MICHEL. MÁME NAROZENÉ BERÁNKY OPĚT VE VŠECH BARVÁCH - ČERNÉ, KARAMELOVÉ I BÍLÉHO.

Cena beránků se odvíjí od kvality (tedy dle ohodnocení na nákupním trhu) a pohybuje se v rozmezí od 6-ti do 10-ti tisíc korun českých za kus. Cena je konečná, nejsem plátce DPH. Jedná se o dotační plemenné beránky!!!
 
TITO BERÁNCI BY MĚLI BÝTI K ODBĚRU OD ČERVNA 2021 (snad to covid situace dovolí)
 
 

BAHNICE - SKVĚLÉ BEZCHYBNÉ MATKY S POP, GENOTYPU ARR/ARR V BÍLÉ BARVĚ BUDOU LETOS MIMOŘÁDNĚ K PRODEJI

 
Z DŮVODU REDUKCE CHOVU A SPECIALIZACI SE NA HNĚDOU BARVU OUESSANTSKÝCH OVCÍ BUDU V LÉTĚ (CCA V SRPNU 2021) NABÍZET K PRODEJI 4 BÍLÉ BAHNICE Z NAŠEHO CHOVU. VŠECHNY JSOU S POP, S GENOTYPEM R1 / ARR/ARR. BAHNICE MAJÍ LETOS VŠECHNA JEHŇÁTKA - TEDY BEZPROBLÉMOVÉ CHOVUSCHOPNÉ MATKY, POROD VŽDY BEZ PROBLÉMŮ. S OHLEDEM NA KVALITU, VĚK A POTŘEBU VYŘADIT TUTO BARVU Z NAŠEHO CHOVU JE BUDU NABÍZET ZA VELICE NÍZKOU CENU, CCA 2000 - 4000 KČ/KS. BÍLÁ BARVA TĚCHTO OVEČEK JE Z LINIE REIMUND, OTCOVÉ MIMO LINIE REIMUND JEŠTĚ ROD A NOSTICA.
 
TYTO BAHNICE BUDEME NABÍZET K ODBĚRU OD SRPNA 2021 (pokud to covid situace dovolí)
 
 OVEČKY JE MOŽNÉ SI ZAREZERVOVAT OPROTI ZÁLOZE JIŽ NYNÍ!

 

Jehničky - ovečky narozené v roce 2021 NOVÉ LINIE IMMO 

Budeme nabízet k prodeji a to na podzim 2021, po klasifikaci. Ceny dle domluvy a kvality cca 6 - 9 tisíc korun českých za jednu. Všechny naše ovečky mají od rodičů genotyp ARR/ARR. V kontrole zdraví máme vše negativní. Ovečku je možné zamluvit již nyní, pouze oproti záloze - brzkou zámluvku zvýhodním ve výsledné ceně! 

Špičkové ovečky (holky) ve výsledné třídě elita record nabízíme za jednorázovou cenu 9.000 kč (cena je konečná, nejsem plátce DPH)

Pokud by ovečka byla zamluvena předem, s uhrazenou zálohou do konce července 2021, pak ji nabízím za konečnou cenu 7.000 kč (konečná cena se započítáním zaplacené zálohy).

Ovečky nižšího hodnocení nabízím za cenu 6.000 kč/ks.

TYTO LETOŠNÍ JEHNIČKY NOVÉ LINIE IMMO BUDEME NABÍZET K PRODEJI NA PODZIM 2021 (ŘÍJEN - LISTOPAD 2021) PO OHODNOCENÍ.

BERÁNCI NAROZENÍ V ROCE 2021, KTEŘÍ BUDOU K PŘEDÁNÍ V ROCE 2022 - NOVÁ LINIE IMMO

 
Cena beránků se odvíjí od kvality (tedy dle ohodnocení na nákupním trhu) a pohybuje se v rozmezí od 6-ti do 10-ti tisíc korun českých za kus. 
Cena je konečná, nejsem plátce DPH. 
 
BERÁNKY JE MOŽNÉ SI ZAREZERVOVAT JIŽ LETOS
Rezervace pouze oproti zaplacené záloze. Rezervaci zvýhodním v konečné ceně - letos rezervovaný beránek, následně v roce 2022 klasifikovaný jako elita record a předaný novému majiteli = maximální konečná cena 7.000 kč/ks (cena se započítáním zaplacené zálohy). Tedy zvýhodnění až 3.000 kč/ks.
 
Beránci jsou v černé barvě, možní nositelé hnědé.
Všichni genotyp ARR/ARR.
Jedná se o dotační plemenné beránky!!!
 
TITO BERÁNCI NOVÉ LINIE IMMO BUDOU K PRODEJI CCA OD ČERVNA 2022 PO OHODNOCENÍ!

Kontakt

Michaela Štrbáková

m.strbakova@seznam.cz

Cheb
Západní Čechy
Czech republic

Vyhledávání

Mojeovce CZ © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode